TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu, Genç Sultanları kutladı


27.08.2012 / AnkaraTOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Avrupa Genç Kızlar Voleybol Şampiyonası Final maçında Sırbistan’ı yenerek şampiyonluğu kazanan Genç Kız Voleybol Milli Takımını kutladı.​ ​

 

Hisarcıklıoğlu konuyla ilgili mesajında, ekip ruhu ve takım olmanın başarıyı getirdiğini vurgulayarak, “Genç Kız Voleybol Takımı’nı gösterdiği bu başarıdan dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Hisarcıklıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Çetin bir mücadelenin ardından bir ilki gerçekleştirerek, Avrupa Genç Kızlar Voleybol Şampiyonası’nda şampiyon olan, Genç Kız Voleybol Milli Takımı’nı bu büyük başarısından dolayı kutlarım. Genç Sultanların bu şampiyonluğu; çalışmanın, koordinasyonun, yönetimiyle, teknik ekibi ve oyuncularıyla birlikte kenetlenerek mücadele etmenin eseri olmuştur. Söz konusu başarı, genç kızlarımıza örnek olacak ve onları spora teşvik edecektir.  

Türk iş dünyası adına, bu zorlu mücadeleden şampiyon olarak çıkan Genç Kız Voleybol Milli Takımı’nı tekrar tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Ayrıca, son yıllarda voleybolda elde ettiğimiz başarılardan dolayı Türkiye Voleybol Federasyonu yönetimini de kutluyorum.”

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA