TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB ETÜ Rektörlüğü’ne Prof. Dr. Necip Camuşcu atandı


06.06.2013 / ​ Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) Rektörlüğü’ne, TOBB ETÜ Rektör Yardımcısı ve Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necip Camuşcu atandı. ​1967 doğumlu olan Prof. Dr. Necip Camuşcu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunudur. Camuşcu, Yüksek Lisansını University of Manchester Institute of Science and Technology, doktorasını ise University of Newcastle upon Tyne de yaptı.

2007 yılından beri TOBB ETÜ Makine Mühendisliği Bölümü’nde öğretim üyesi olarak görev yapan Camuşcu, bu yılın başından beri Rektör Danışmanlığı görevini yürütüyordu.

2005, 2006 ve 2007 yıllarında, TÜBİTAK Bilimsel Yayınları Teşvik Ödülü’nü alan Prof. Dr. Camuşcu, iyi derece İngilizce biliyor.

Uzmanlık alanı mühendislik malzemeleri ve imalat teknolojisi olan Prof. Dr. Camuşcu'nun, bu alanlarda uluslararası ve ulusal bilimsel dergilerde yayınlanmış makaleleri, konferans bildirileri, danışmanlığında bitirilen ve devam eden yüksek lisans ve doktora tezleri bulunmaktadır. Ayrıca özel sektör ve kamu destekli projelerde yürütücü, araştırmacı ve danışman olarak görev üstlenmiştir.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA