TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu, şampiyon Galatasaray’ı kutladı


13.05.2012 / AnkaraTOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Spor-Toto Süper Lig 2011-2012 sezonunda şampiyonluğu kazanan Galatasaray takımını kutladı. Hisarcıklıoğlu konuyla ilgili mesajında, ekip ruhu ve takım olmanın başarıyı getirdiğini vurgulayarak, “Galatasaray’ın bu başarısını sürdüreceğine inanıyor ve şampiyonluğa ulaşan Galatasaray camiasını tebrik ediyorum” dedi.​ ​

 

Hisarcıklıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: “Çetin bir yarışın ardından Spor-Toto Süper Lig 2011-2012 sezonunu zirvede tamamlayan, Galatasaray Futbol Takımı’nı bu üstün başarısından dolayı kutlarım. 1905 yılından bu yana başarıları, milyonlarca taraftarı, köklü ve güçlü camiası ile Türk futboluna büyük katkılar sağlayan Galatasaray Spor Kulübü’nün şampiyonluğu; çalışmanın, koordinasyonun, taraftarıyla, yönetimiyle, teknik ekibi ve futbolcusuyla birlikte kenetlenerek mücadele etmenin eseri olmuştur.

Doğrusu, bu zor maratonda alın terini akıtan ve centilmence mücadele eden tüm takımlarımız, takdiri fazlasıyla hak etmişlerdir.

Türk iş dünyası adına, bu zorlu mücadeleden şampiyon olarak çıkan Galatasaray’ı tekrar tebrik ederim. Şampiyonluk, tüm Galatasaray camiasına ve Türk futboluna hayırlı olsun.”

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA