TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB İl KGK Ege Bölge Toplantısı’nın ikincisi yapıldı


28.06.2024 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu Ege Bölge Toplantısının ikincisi çevrim içi olarak yapıldı.​

Bölge temsilcisi ve TOBB Muğla Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Mehtap Çahan başkanlığında yapılan toplantıya, TOBB Aydın Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Güler Kurudere Akbaş, TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, TOBB Manisa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ayşe Atam, TOBB Uşak Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aysel Karaman ile bölge illerinden TOBB İl KGK İcra Komitesi Üyeleri katılım sağladı.

 

Açılış konuşmasını yapan bölge temsilcisi Mehtap Çahan, katılımları için İl Başkanlarına teşekkür ederek TOBB Muğla Kadın Girişimciler Kurulu olarak başlayan proje ve yapılan etkinlikler hakkında bilgi verdi.

 

Toplantıya katılan TOBB KGK Başkan Yardımcısı Serap Kocaoğlu, sorumluluğunda olan, kurulun yürütmekte olduğu projeler hakkında bilgilendirme sunumu yaparak, soruları yanıtladı.

 

İl Başkanları ise, yürütmekte oldukları projelerle ilgili detaylı bilgi vererek, bölge olarak önümüzdeki dönem yapılacak faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA