TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB İl KGK Başkanlarına proje bilgilendirme toplantısı


10.06.2024 / TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlarına yönelik olarak proje bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.​

Toplantıda, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı, İstanbul Bölge Temsilcisi, TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hatice Güner Kal, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Fatma Aydoğdu ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı, Batı Akdeniz Bölge Temsilcisi ve TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Serap Kocaoğlu, proje lideri olarak yürüttükleri projelerin güncel durumu hakkında bilgilendirmede bulundu. 

 

Çevrim içi gerçekleştirilen toplantıda Hatice Günel Kal, Yükselen Markalar Projesi hakkında bilgi verirken, projenin katılım ve başvuru koşullarını, hedeflerini, yapılacak temel eğitimler ile proje özetini katılımcılar ile paylaştı.

 

Fatma Aydoğdu Sanayide Kadın Eli Projesi’ne ilişkin son gelişmeleri anlatırken, meslek liseleri ve üniversiteler ile işbirlikleri, girişimci kadın kulüpleri kurulması, kamu kurum ve kuruluşları ile ilişkilerin nasıl geliştirilebileceğine ilişkin görüşlerini aktardı.

 

Serap Kocaoğlu ise Turizmde Kadın Eli, Tarımda Kadın Eli ve İşimiz Temiz Projesi’nin etkin olarak yönetilmesi ve yürütülmesi için yapılacak faaliyetler hakkında bilgi verdi.

 

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkan ve üyelerinin katıldığı çevrim içi toplantıda, TOBB Konya Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Meryem Betül Özkardeş de Mayıs ayında Konya’da başlattıkları İnşatta Kadın Eli Projesi hakkında bilgi verdi.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA