TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB İl KGK Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı yapıldı


04.06.2024 / AnkaraTOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı, TOBB Mardin Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ve Bölge Temsilcisi Deniz Hitay’ın başkanlığında çevrim içi olarak gerçekleştirildi.​

Mardin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hatip Çelik, katılımcıları selamlayarak kadın girişimciler kurulun önemini her platformda dile getirdiğini belirtti. Çelik, ilk kadın belediye başkanlarından birisinin Mardin’in Midyat ilçesinde seçildiğini, bölge olarak kadın girişimcilere daima önem verildiğini söyleyerek kadın girişimcileri ikili iş birlikleri için bölgeye davet etti.

 

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcıları Fatma Aydoğdu ve Serap Kocaoğlu, sorumlu oldukları projeler hakkında katılımcılara bilgilendirmede bulundu. Yapılan sunumlar ile proje detayları paylaşılarak sorular cevaplandı.

 

Toplantıya bölge illerinden TOBB Adıyaman KGK Başkanı Sevil Binzet, TOBB Batman KGK Başkanı Kübra Başaran, TOBB Diyarbakır KGK Başkanı Defne Eyyubi, TOBB Gaziantep KGK Başkanı Ayşen Ahi, TOBB Kilis KGK Başkanı Demet Kudeyt, TOBB Şanlıurfa KGK Başkanı Hatice Kübra İlhan ve TOBB Mardin KGK icra komitesi üyeleri katıldı.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA