TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB İl GGK Marmara Bölge Toplantısı’nın ikincisi Yalova’da yapıldı


30.04.2024 / Yalovaİlki Kocaeli Sanayi Odası’nda yapılan TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Marmara Bölge Toplantısının ikincisi, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB Yalova Genç Girişimciler Kurulu ev sahipliğinde Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapıldı.​

TOBB Yalova Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Safa Kaya yaptığı açılış konuşmasında, İl Başkanlarına katılımları için teşekkür ederek, İl GGK bünyesinde ilerleyen çalışmaları katılımcılara anlattı.

 

Marmara Bölge Temsilcisi aynı zamanda TOBB Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mert Kavşut ise, bölge olarak çok aktif olduklarını vurgulayarak, birlikte yapılacak çalışmaların çok kıymetli olduğunu dile getirdi. Bölgede nasıl katma değer yaratılabileceğine değinen Kavşut, GGK bünyesinde ilerleyen ve yapılması planlanan projeleri katılımcılar ile paylaştı. İl İcra Kurullarının tanışmasının önemine dikkat çeken bölge temsilcisi Kavşut, ortak proje ve iş birliklerinin geliştirilmesinin kıymetli olacağını dile getirdi.

 

TOBB Balıkesir Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ceyhun Ercan, İlde Kurulun hızlı çalıştığını, çizilen yol haritası çerçevesinde aksiyonların alındığı belirtti.

 

TOBB Bursa Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emre Yıldız, yaptığı sunumda Kurul faaliyetlerine değinerek, girişimcilik ekosistemi için Bursa’da neler yapılabileceğini, yapılan çalıştayın çıktılarını katılımcılar ile paylaştı.

 

TOBB Sakarya Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Semih Çiftçi, bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Sakarya özelinde yapılanlara kısaca değindi.

 

TOBB Bilecik Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ahmet Mert Yıldırım ise, yapılan bölge toplantısının çok faydalı olduğunu, bundan sonraki süreçte somut projeler ile çalışmalara devam etmenin önemine vurgu yaptı.

 

Toplantıya katılım sağlayan TOBB Girişimcilik Müdürü Duygu Kılıç Çanakcımaksutoğlu, İl Başkanlarına aktif çalışmaları için teşekkür etmiş, yapılacak çalışmalarda birlikte hareket etmenin önemine değinmiş, sosyal medya hesaplarının aktif kullanılması, il icra komitesi ve bölge toplantılarının amacına uygun yapılması gerektiğine dikkat çekerek, Kurul üyelerine yeni dönem çalışmalarında başarı dilemiştir.

 

Ayrıca toplantıya, İl Başkanlarının yanı sıra bölge illerinden TOBB İl GGK İcra Komitesi Üyeleri katılım sağladı. Toplantı sonrası, Yalova Termal Tesisleri ve Yalova Garden AŞ. Tanıtım gezisi gerçekleştirildi.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA