TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu bilgilendirme toplantısının üçüncüsü yapıldı


03.04.2024 / TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı, İstanbul Bölge Temsilcisi, TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hatice Güner Kal, çevrim içi gerçekleştirilen toplantıda yeni dönemde sorumlu olduğu hususlar hakkında bilgilendirme yaptı.​

Kal, Yükselen Markalar, Teknolojide Kadın Eli, Türkiye’nin Girişimci Kadın Gücü Yarışması, Afet ve Kriz Yönetim Platformu, Sürdürülebilirlik ve Çevre konularına ilişkin değerlendirmede bulundu.

 

Yükselen Markalar Projesi hakkında detaylı bilgileri katılımcılar ile paylaşan Kal, projenin katılım ve başvuru koşullarını, hedeflerini, yapılacak temel eğitimler ile proje özetini katılımcılar ile paylaşarak, mevcut durumu ortaya koydu.

 

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlarının yoğun ilgi gösterdiği çevrim içi toplantıya, başkan yardımcıları, il kurul üyeleri ve TOBB KGK Üst Kurul Üyeleri de geniş katılım sağladı.  

 

Ayrıca toplantıda, bundan sonraki çalışmalar için yapılabilecekler hakkında fikir alışverişinde bulunularak, sorular cevaplandırıldı.

 

 

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA