TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB Türkiye LPG Meclisi Başkanlık Divanı Seçimi yapıldı


14.09.2023 / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Sıvılaştırılmış Petrol Gazı (LPG) Meclisi Başkanlık Divanı seçim toplantısı, Meclisten sorumlu TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Engin Yeşil’in katılımı ile gerçekleştirildi. ​
Yapılan seçim sonucunda Aygaz A.Ş Genel Müdürü Melih Poyraz Meclis Başkanlığına, Anadolu LPG Sanayicileri ve İşadamları Derneği Başkanı Atalay Armutçu Meclis Başkan Yardımcılığına oybirliği ile seçildi.

Seçimin ardından Alt Komiteler ve Komite Başkanları belirlendi. Mevzuat Komitesinin Başkanı Likitgaz Dağıtım ve Endüstri A.Ş Genel Müdürü Güray Işıkgüner, Teknik Komitenin Başkanı Ergaz San. Ve Tic. AŞ Genel Müdür Teknik Yardımcısı Ömer Yağız,  Otogaz Komitesi Başkanı Shell Petrol A.Ş İş Geliştirme Müdürü Erdem Sevim, Tüplügaz Komite Başkanı İpragaz A.Ş  Kamusal ve Kurumsal İletişim Müdürü Tarkan Oğuz Yaşaroğlu seçildi. Komite Üyelerinin hızlı bir şekilde belirlenmesine karar verildi.

Toplantıda ayrıca, TOBB Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası için sunulması düşünülen sektörün en önemli sorun ve çözüm önerileri tartışıldı.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA