TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB Türkiye İklimlendirme Meclisi Ankara’da bir araya geldi


25.04.2023 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye İklimlendirme Meclisi Toplantısı; Meclis Başkanı Zeki Poyraz’ın başkanlığında Ankara’da gerçekleştirildi.​​​

Meclis Başkanı Zeki Poyraz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından başlatılan El Verin Ev Yapalım Kalıcı Konut Kampanyasına ilişkin bilgi verdi. Meclisi üyelerini kampanyaya katılmaya davet eden Poyraz, Kampanya detaylarına TOBB’un web sayfasından ulaşılabileceğini ifade etti.

 

İç Hava Kalitesi Çalışma Grubu Başkanı Ahmet Hayri Gökşin; Limit Değerler Kitabının basım için hazır olduğunu, Mart ayında İç Hava Kalitesi konusunda çalışma yapan dernekler ile çevrim içi bir toplantı yapıldığını ve bu kapsamda, Eylül ayında çalıştay düzenlenmesi için hazırlıklara başlandığını duyurdu.

 

Avcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çalışma Grubu Başkanı Cem Savcı ise Avcılar MTAL öğrencilere ikinci dönem burslarının verilmeye başlandığı belirtti. Savcı, Laboratuvar Komisyonunun ise laboratuvarların yenilenmesi konusunda çalışmaya başlanıldığını bilgisini paylaştı. Ayrıca, ISK SODEX 2023 hakkında Meclis Üyelerine bilgilendirmede bulundu.

 

Tasarım Dış Çevre Şartları Belirleme Çalışma Grubu Başkanı Atilla Bıyıkoğlu ise tasarım dış ortam şartlarının belirlenmesinde mevcut verilerdeki eksikliklerin tamamlanmasına yönelik Meteoroloji Genel Müdürlüğü ile işbirliği içinde olduklarını bildirdi.

 

Verimlilik ve Kalite Çalışma Grubu Başkanı Zeki Özen ise sektörel derneklere Model Fabrika tanıtımlarının yapılması konusunda çalışmalara başladığını söyledi.

 

Meclis Üyesi Abdullah Bilgin ise hazırlamış oldukları Makine Tesisatı Genel Tasarım ve Teknik Şartnamesi 5. Bölümü için gelen görüşleri düzenlediklerini duyurdu.

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA