TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

ASCAME Heyeti, TOBB’u ziyaret etti


22.09.2022 / İstanbulAkdeniz Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (ASCAME) heyeti, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni ziyaret etti.​
Akdeniz Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (ASCAME), Mısır&Avrupa İş Dernekleri Konfederasyonu (CEEBA) ve Mısır Ticaret Odaları Federasyonu (FEDCOC) Genel Sekreteri Dr. Alaa Ezz başkanlığındaki heyette, ASCAME Proje Müdürü Diana Truyol Novillo, CEEBA Baş Operasyonlar Sorumlusu Marion Kussmann,  Proje Sorumlusu Nourhan Ahmed, EBSOMED (Enhancing Business Support Organisations) Koordinatörü Eleonora Fantozzi, BCD ve Kaynak Yaratma Koordinatörü Takoua Mrabet, Ağ ve Geliştirme Koordinatörü ve BUSINESSMED Proje Yöneticisi Federica Bruni ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Mahdi Khomsi yer aldı.

İstanbul TOBB Plaza’da gerçekleşen ziyarette, TOBB Akreditasyon Müdürü Özge Karatepe, Oda-Borsa Akreditasyon Sistemini anlatarak, sistemin gereklilikleri, faydaları ve süreç hakkında önemli bilgileri heyete aktardı.

EBSOMED Projesi ile Birliğimizdeki Oda-Borsa Akreditasyon Sisteminin kendi üye ülke odalarında uygulanabilmesi adına gerekli çalışmalar aktarılarak bir yol haritası çizildi. 

Sistemin uygulama örneklerini görmek adına ziyaretin ikinci günü heyet, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nı yerinde inceleme imkanı buldu. 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA