TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Facebook İstasyon Diyarbakır açıldı


10.06.2022 / Ankara2019 Eylül ayında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook, Milletler Arası Ticaret Odası (ICC) ve Habitat Derneği işbirliğinde İstanbul’da faaliyete geçirilen “Facebook İstasyon”un uydu merkezlerinden biri olan “İstasyon Diyarbakır” 09.06.2022 tarihinde açıldı. ​

Açılış konuşmaları Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Habitat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Hazır, Meta Türkiye ve Azerbaycan Kamu Politikaları Müdürü Sezen Yeşil, TOBB Diyarbakır Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zülal Koç ve TOBB Diyarbakır Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Şerif Sayar tarafından gerçekleştirildi.

 

Açılış programında, Habitat Derneği Başkanı Sezai Hazır moderatörlüğünde gerçekleştirilen “Yeni Nesil Girişimcilik Fırsatları ve İşbirlikleri” panelinde, Metaverse Union Derneği Başkanı Alphan Manas, KAGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Emine Erdem, Musixen Kurucu Ortağı Çağrı Bozay konuşmacı olarak yer aldı. Viveka Kurucu Ortağı Emin Okutan’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen “Yeni Nesil Yatırım Fırsatları” panelinde ise Arya Women Kurucu Ortağı Münteha Adalı, Startupfon Kurucu Ortağı Gülsüm Çıracı ve Şirket Ortağım Kurucu Ortağı Mehmet Buldurgan konuşmacı olarak yer aldı.  “Yaratıcı Girişimcilik Çalıştayı” ile devam eden programda, MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Erkut tarafından “Girişimciliğe Giriş ve Girişimcilik Temelleri” konulu bir sunum gerçekleştirildi.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA