TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu, Mado’nun imza törenine katıldı


10.02.2012 / AnkaraTOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Mado’nun Suudi Arabistan ile master franchise  anlaşması imzaladığı törene katıldı. Mado, bu anlaşma ile Suudi Arabistan operasyonunda master franchise haklarını H.H. Prince Abdullah Bin Saud El Saud ve Bay Mohamed Wali’nin oluşturduğu ortaklığa verdi.​ ​

 

Mado Genel Koordinatörü Mehmet Yılmazoğlu, yaptığı açıklamada Mekke ve Medine’de açılacak örnek şubelerin yatırımını ve işletmesini Mfaza National şirketi ile birlikte yapacaklarını söyledi.

Bölgeye ilk yıl 5 milyon dolar, sonraki 5 yıl içinde de 20 milyon dolar olmak üzere toplamda 25 milyon dolarlık yatırım yapacaklarını belirten Yılmazoğlu, “Hedefimiz bu pazarda ilk 2 yılda 8 şube, 5 yıl içinde de 40 şubeye ulaşmaktır. Ayrıca, bölgedeki büyüme potansiyeline bağlı olarak üretim ve diğer alternatif satış kanalları ile toptan ticaret kanallarının değerlendirilmesinde de tam bir işbirliği içindeyiz.” dedi.

-Törene katılanlar

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katıldığı Çukurambar Mado’daki imza törenine; Mfaza National şirketini temsilen HH. Prince Abdullah Bin Saud El Saud, Mohamed Wali ve Ahmad Akkawi, Mado adına da Mado Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sait Kanbur, Mado Genel Koordinatörü Mehmet Yılmazoğlu ve Mado Yurtdışı Operasyonlar Direktörü Hasan İbrahim Toksoy katıldı. Törende, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Gümrük ve Turizm İşletmeleri A. Ş. (GTİ) Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız da hazır bulundu.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA