TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB’un ticaret borsalarındaki tecrübeleri Moğolistan ile paylaşıldı


08.12.2021 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) ticaret borsalarındaki bilgi ve tecrübelerini Moğolistan’a aktarmak amacıyla, Moğolistan Tarım Ticaret Borsası (MCE) ile sanal ortamda bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya katılan Türk-Moğol Ticaret ve Sanayi Odası Forumu Eş Başkanı Ersin Kaşka, gerçekleşen görüşmeden çok memnun olduğunu, bilgi ve tecrübelerin Moğolistan ile paylaşılmasının faydalı olacağını ifade etti.​

Toplantıda ayrıca TOBB Borsalar Müdürü Yiğit Ateş, Moğolistan Tarım Ticaret Borsası yetkililerine bir sunum gerçekleştirerek, bilgi aktarımında bulundu.

 

- Türk-Moğol Ticaret ve Sanayi Odası Forumu

 

Türk-Moğol Ticaret ve Sanayi Odası Forumu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Moğolistan Ulusal Ticaret ve Sanayi Odası (MNCCI) tarafından 2018 yılında kuruldu. Oda'nın Türkiye tarafı Başkan ve üyeleri TOBB, Moğolistan tarafı da MNCCI tarafından belirleniyor. Yıllık ekonomi zirveleri, ortak yönetim kurulu toplantıları, iş forumları, iş görüşmeleri ve Türkiye-Moğolistan iş ilişkilerini geliştirmeye dönük çalışmalar, Türkiye-Moğolistan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu’nun ana çalışma alanlarını teşkil ediyor.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA