TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Mobilya Ürünleri Meclisi Kasım ayı toplantısını gerçekleştirdi


29.11.2021 / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Mobilya Ürünleri Meclisi, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan A. Sadıkoğlu’nun katılımı ve Meclis Başkanı Ercan Ata’nın başkanlığında video konferans yoluyla gerçekleştirildi. Toplantıda, mobilya sektörünün sorunları ve çözüm önerileri ele alındı.​

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan A. Sadıkoğlu yaptığı açılış konuşmasında; sektör temsilcileriyle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun konu ile ilgili aktörlerle bir araya gelip mobilya sektörünün sorunlarını yakından takip ettiğine dikkat çekti.

 

Mobilya sektörü tarafından gündem maddelerinin geniş kapsamlı değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda; Türk Parasını Kıymetini Koruma Hakkında 32 Sayılı Karara İlişkin Tebliğ ile ilgili olarak yaşanan problemler, Türkiye ekonomisi, sanayide nitelikli ara eleman sorununun giderilmesi çalışmalarına dair yürütülen projelerden örnekler ve mobilya sektörü konusunda bilgilendirme sunumları gerçekleştirildi.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA