TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB KGK toplantısı gerçekleştirildi


03.05.2021 / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ın katılımıyla TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk Başkanlığında çevrim içi yapılan TOBB Kadın Girişimciler Üst Kurul Toplantısına Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Kadın Girişimciler Komitesi Başkanı Meryem Çerkez Gürtunç ve Komite üyeleri katılım sağladı.​

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, KTTO Başkan ve üyeleri ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyet belirterek, “inanıyorum ki, her iki ülke kadın girişimcileri birlikte güzel projeler oluşturabilir ve birbirimizi destekleyebiliriz.” dedi.

 

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk de öncelikle KTTO Kadın Girişimcilik Komitesi kurulmasının hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti.  Öztürk, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu çalışmaları hakkında bilgi vererek. “Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde uygulamak istediğiniz projelere memnuniyetle destek veririz.” dedi.

 

KTTO Kadın Girişimciler Komitesi Meryem Çerkez Gürtunç ise TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’nu rol model olarak aldıklarını belirterek, görüş ve önerilere açık olduklarını söyledi.

 

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcıları işbirliğinin temini için KTTO Kadın Girişimciler komitesi üyeleri ile en kısa zamanda bir araya gelerek gerçekleştirilecek projeler hakkında çalışmalar yürütecek.

 

Toplantı her iki ülke kadın girişimcilerinin kendilerini tanıtımı ile sona erdi.  


 

 


Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA