TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye-Kosova TSO Forumu Türk Tarafı üyeleri toplandı


30.03.2021 / Türkiye-Kosova Ticaret ve Sanayi Odası Forumu Türk Tarafı üyeleri, video konferans aracılığı ile bir araya geldi.​

Türkiye-Kosova Ticaret ve Sanayi Odası Forumu Eş Başkanı Ömer Kumova başkanlığındaki toplantıda, açılış konuşmasının ardından üyelere Türkiye-Kosova Ticaret ve Sanayi Odası Forumu’nun yapısı ve çalışma usulleri hakkında bilgi verildi.

 

Toplantının açılışında üyelere hitap eden Ömer Kumova, Türkiye-Kosova arasındaki ekonomik ilişkiler ve Kosova’daki yatırım ortamı hakkında bilgi verdi. Toplantıda söz alan üyeler, kendilerini tanıtarak Kosova ile ilişkilerindeki sorun ve taleplerini dile getirdiler.

 

Türkiye-Kosova Ticaret ve Sanayi Odası Forumu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Kosova Ticaret Odası (KCC) tarafından 2020 yılında kuruldu. Oda'nın Türkiye tarafı Başkan ve üyeleri TOBB, Kosova tarafı da KCC tarafından belirleniyor. Yıllık ekonomi zirveleri, ortak yönetim kurulu toplantıları, iş forumları, iş görüşmeleri ve Türkiye-Kosova iş ilişkilerini geliştirmeye dönük çalışmalar, Türkiye-Kosova Ticaret ve Sanayi Odası Forumu’nun ana çalışma alanlarını teşkil ediyor.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA