TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

XIII. Kurumsal Yönetim Zirvesi’nin ikinci gün programı gerçekleştirildi


25.02.2021 / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Türkiye Kurumsal Yönetim Derneğinin iş birliğinde XIII. Kurumsal Yönetim Zirvesi’nin 25 Şubat 2021 tarihli ikinci gün programı internet üzerinden gerçekleştirildi.​
XI. Kurumsal Yönetim Ödülleri Töreni ile başlayan Zirvenin ikinci gününde, IFC Avrupa ve Orta Asya Kurumsal Yönetim Lideri Merima Zupcevic, KOBİ’lerde kurumsal yönetimin nasıl uygulanacağına ilişkin temel ilkeleri anlatan bir konuşma gerçekleştirdi. 

Ardından moderatörlüğünü TOBB Başkan Danışmanı ve Reel Sektör Ar-ge ve Uygulama Daire Başkanı Hasan Çağlayan Dündar’ın gerçekleştirdiği “Değer Yaratmak - Sürdürülebilir İş Dünyası ve Türkiye’nin Uluslararası Endekslerindeki Yerinin Kurumsal Yönetim Açısından Değerlendirilmesi” başlıklı panelde Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkan Yardımcısı Ahmet ihsan Erdem ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Genel Müdürü Ece Börü panelist olarak katıldı ve görüşlerini aktardı. 

Programın panel bölümünün ardından EBRD Hukuki Dönüşüm Ekibi Yönetici Hukuk Müşaviri Pavle Djuric; “Kurumsal Yönetimde Sonraki Adım, Gelişim Alanları” konusunda konuşmasını gerçekleştirdi. 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA