TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Finansa Erişim Çalışma Grubu toplandı


04.02.2021 / AnkaraTOBB Kadın Girişimciler Kurulu Finansa Erişim Çalışma Grubu’nin ikinci toplantısı, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Cevahir Asuman Yazmacı Başkanlığında gerçekleştirildi.​

Gündemin ilk konusu olan ‘melek yatırımcılık’ hakkında Core Strateji Kurucusu ve Türkiye Girişim Sermayesi Meclisi Üyesi İhsan Elgin katılımcılara bilgilendirmede bulundu. İkinci konu ise AB Fonlarına erişim hakkında idi. TOBB Brüksel Temsilciliği AB İşleri Müdürü Seval İskender yaptığı detaylı sunum ile katılımcıları bilgilendirdi. Gündemin son konusu olan Bölge temsilcilerinin bölgelerindeki hibe ve teşvikler hakkındaki sunumlar ise tek tek bölge temsilcileri tarafından gerçekleştirilerek görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Toplantıya Bölge Temsilcileri TOBB Antalya KGK Başkanı Serap Kocaoğlu, TOBB Mersin KGK Başkanı Ayla Harp, TOBB Giresun KGK Başkanı Türkan Hocaoğlu, TOBB Erzurum KGK Başkanı Feride Eda Çalışkuşu, TOBB Nevşehir KGK Başkanı Gülper Gündüz Yassı, TOBB Bursa KGK Başkanı Sevgi Saygın, TOBB Aydın KGK Başkanı Esen Türker, TOBB Ankara KGK Başkanı Belma Yılmazyiğit ve TOBB KGK Üyeleri Filiz Akkaş, Işıl Akdemir Evlioğlu, Zuhal Akyüzlü katıldı.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA