TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Konfeksiyon ve Hazır Giyim Meclisi’nde Şeref Fayat ve Gıyasettin Eyyüpkoca güven tazeledi


30.09.2020 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Konfeksiyon ve Hazır Giyim Sanayi Meclisinin Başkanlık Divanı Seçimi Toplantısı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kıvanç başkanlığında video konferans yolu ile gerçekleştirildi.​

Özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının üst düzey temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda Meclis Başkanlığına System Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Fayat, Meclis Başkan Yardımcılığına ise Laleli Sanayici ve İşinsanları Derneği (LASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca oybirliği ile yeniden seçildi.​

 

Seçim sonrası söz alan Meclis Başkanı Şeref Fayat ve Meclis Başkan Yardımcısı Gıyasettin Eyyüpkoca, Meclis Üyelerine kendilerine olan güvenlerinden ötürü teşekkürlerini sunarak, önümüzdeki dönemde de TOBB çatısı altında sektörü daha da ileriye taşımak ve sıkıntıları çözmek adına çalışacaklarını belirttiler. İçinde bulunulan zor süreçte, sektörün faaliyetlerine sorunsuz devam edebilmesi için yapılması gerekenler üzerine eğileceklerini ifade ettiler.

 

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kıvanç ise, COVID-19 salgın hastalığı sürecinde TOBB olarak sektör adına yapılan çalışmalar ve alınan ekonomik önlemler hakkında Meclis Üyelerini bilgilendirdi. TOBB olarak sektörün sıkıntılarını çözmek adına her zaman yanında olduklarını belirten Kıvanç, kamu ile süreci birebir takip ettiklerini iletti.

 

Toplantıda Meclis Üyeleri, COVID-19 salgın hastalığı sürecinin sektöre yansımalarına ve sektörün içinde bulunduğu duruma ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA