TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

E-ticaret Meclisi’nde Ozan Acar başkan seçildi


02.09.2020 / İstanbulTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye E-ticaret Meclisi, Meclisten sorumlu TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Öztürk’ün başkanlığında, Meclis Başkanlık Divanını seçmek ve sektörün güncel konularını ele almak üzere TOBB İstanbul Hizmet Binası’nda bir araya geldi. Toplantıya ayrıca video konferans yoluyla da katılım sağlandı.​
TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Öztürk, Meclislerin TOBB Kanununun 57. Maddesine dayanılarak hazırlanan bir Yönetmeliğe göre çalışmalarını yürüttüğünü belirterek E-ticaret Meclisinin yürüttüğü faaliyetler hakkında bilgilendirmede bulundu. Öztürk, Meclisin yeni döneminin hayırlı olması temennisinde bulunarak Meclis Başkanlık Divanına başarılar diledi.

Yapılan seçimlerde Meclis Başkanlığına Trendyol Grubu - DSM Grup Danışmanlık iletişim ve Satış Tic. A.Ş. Kurumsal İşler Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Ozan Acar, Meclis Başkan Yardımcılığına ise Modanisa Elektronik Mağaza ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü Sami Güzel seçildi. Meclis Başkanı Acar ve Başkan Yardımcısı Güzel, üyelere teşekkür ederek sektörü daha ileriye taşıyacak çalışmaları meclis uhdesinde yürüteceklerini aktardı.  
 
Toplantıda sektörün takip ettiği konulardan biri olan tıbbi cihazların internetten satışı konusunun toplantıyla aynı gün yayınlanan yönetmelik ile çözüldüğü bilgisi üyelerle paylaşıldı. Ayrıca yeni dönemde kurulacak çalışma komiteleriyle ilgili değerlendirmeler yapıldı.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA