Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Sınırları Aşan KOBİ’ler

 

 

Proje Ortakları; Facebook, Habitat Derneği, Hackquarters


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook, Habitat Derneği ve Hackquarters ortaklığında yürütülen Sınırları Aşan KOBİ’ler Projesi, Türkiye’deki küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin ve girişimcilerin dijitalleşme yolunda kapasitelerini geliştirmelerini ve bu yolla sınırları aşmalarına katkı sağlamayı amaçlamaktadır.


KOBİ’lerin ve girişimcilerin dijitalleşme kapasitelerini artırmalarını destekleyerek, sınırları aşmalarına basamak olacak etkinlikler ve eğitim programı aşağıdaki başlıklarda belirtilmiştir.

  • Dijital Pazarlama
  • Etkili İçerik ve Reklam Stratejileri
  • Facebook Ürünleri
  • Facebook Business Manager Reklam Paneli
  • Sınırları Nasıl Aşabiliriz

Facebook ürün ailesi, günümüzde hizmet ve/veya ürününü dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere sunmayı hedefleyen işletmelere birçok imkân sunuyor. Türkiye’de 44 milyon kişi tarafından aktif olarak kullanılan ve toplamda 1,7 milyon işletme sayfasına ev sahipliği yapan Facebook, insanlar ve işletmeler arasında dijital bir köprü olmayı sürdürmektedir. Sınırları Aşan Türkiye Raporu’na ulaşmak için https://www.sinirlariasanturkiye.com/ web sayfasına tıklayabilirsiniz.


Sınırları Aşan KOBİ’ler Projesi, Türkiye’deki işletmelerin dijitalleşme yoluyla satış ve pazarlama yetkinliklerini geliştirerek, sınır ötesindeki uluslararası müşterilere ulaşmalarını desteklemeyi hedeflemektedir.


Bir yıl içinde 4 haftalık bir eğitim süreci boyunca 50 işletme üyesine hem Facebook ürünlerini kullanmaya hem de diğer alanlardaki temel ihtiyaçlara odaklanan eğitimler verilmektedir. 4 haftalık eğitimin sonunda, her işletme stratejisini jüri karşısında sunarak kazanan işletmeler stratejilerini mentörler eşliğinde uygulamaktadır.


 


 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA