TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Tekstil, konfeksiyon sektörleri ile Merkez Bankası yetkileri bir araya geldi


28.02.2020 / AnkaraTekstil ve Konfeksiyon sektörü temsilcileri Merkez Bankası katılımıyla sektörel güncel gelişmeleri değerlendirmek üzere TOBB’da bir araya geldi.​

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kıvanç Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Merkez Bankası Başkan Yrd. Dr. Oğuzhan Özbaş, Yapısal Ekonomik Araştırmalar Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Atuk, Uzman Aysun Öztürk ve Ekonomist Şeref Saygılı, TOBB Genel Sekreter Yrd. Cengiz Delibaş, Türkiye Tekstil Sanayi Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Türkiye Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sanayi Meclis Başkanı Şeref Fayat, Türkiye Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sanayi Meclis Üyeleri Ramazan Kaya ile Cem Altan, Adana Sanayi Odası Meclis Başkanı İsrafil Uçurum ve Adana Sanayi Odası Genel Sekreteri Bora Kocaman katıldı.

 

Tekstil ve Konfeksiyon sektöründeki güncel gelişmelerin değerlendirildiği toplantıda, yatırım kapasitelerinin artırılması ve ihracat olanaklarının geliştirilmesi için ihtiyaç duyulan finansal kaynak odaklı durum değerlendirmesi yapıldı. 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA