TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

LYS birincisi Çelik, başarı hikayesini TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile paylaştı


28.07.2011 / AnkaraTOBB Başkanı ve TOBB ETÜ Mütevelli Heyet Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, üniversite sınavına Simav Depremi’nden sonra çadırda hazırlanan ve Lisans Yerleştirme Sınavı TM-2 ve TM-3 puan türlerinde birinci olan Simav Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun Tuğçe Gizem Çelik’i kabul ederek görüştü. ​ ​


TOBB Genel Merkezi’nde 28.07.2011 Perşembe günü gerçekleşen görüşmeye Tuğçe Gizem Çelik’in annesi ve babası, TOBB ETÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Altunbaşak, TOBB ETÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Fuat Bilkan ile Simav Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şeref Kazcıoğlu katıldı.

Yaklaşık yarım saat süren görüşmenin ardından Tuğçe Gizem ÇELİK, Hisarcıklıoğlu’nun elinden hediyesini aldı. Çelik, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na hediyesi için teşekkür ederek, “Başkanımızdan TOBB ETÜ ile ilgili tüm bilgileri ilk elden alma şansına kavuştum. Tercihimi henüz yapmadım. Tercihimi yaparken aldığım bilgilerin çok faydalı olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.


Tuğçe Gizem Çelik daha sonra, TOBB ETÜ Kampüsü’ne giderek, kampüs imkanları ve Öğrenci Konukevi hakkında da bilgiler aldı.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA