TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Kuşadası Ticaret Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


24.11.2022 / ANKARAKuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan ve Meclis Başkanı Bülent İlbahar, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.


Serdar Akdoğan, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Bizim seçimlerimiz Kuşadası’nda rahat geçti. Rakipsiz geçti. Ekip olarak beşinci döneme başlıyoruz. Şöyle bir şey yaptık bu dönem: Gençlere ağırlık verdik. Kadınlara ağırlık verdik. Meclisimizde kadınları ve gençleri çoğalttık. Hem de komite üyelerimizi çoğalttık. Amacımız bu arkadaşları gelecek dönemlere hazırlamak.

Bugün de bu yeni arkadaşlarımıza Odalar Birliği’ni tanıtmak için getirdik. Odalar Birliği’ni biz çok iyi biliyoruz. Faydalarını çok iyi biliyoruz. Ne iş yaptığını çok iyi biliyoruz ama bölgedeki ticaret odası, sanayi odası ne iş yapar sorusundan başlayıp, bunlara cevap olsun diye buraya getirdik.  Ticaret odalarımızın ne iş yaptığını biz biliyoruz. Odalar Birliği’nin ne iş yaptığını biz çok iyi biliyoruz. Bunu bu arkadaşlarımız da görsün, camia nedir, nasıl bir yer bilsinler. Kasım ayında odaların süreci bitiyor. Ondan sonra da Genel Kurul sürecimiz başlayacak. Ben yüzüne de söyledim. Arkasından da söylerim. Herkesin yanında söylüyorum. Biz Rifat Başkanla beraberiz. Bunun lamı cimi yok yani net”.


Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA