TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Adana Ticaret Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


16.11.2022 / AnkaraAdana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Bayram ve Meclis Başkanı İsmail Acı, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.


Yücel Bayram, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Türkiye’nin her tarafında olduğu gibi bizde de çetin bir seçim mücadelesi oldu. Ayın 8’inde komitelerimizi, ayın 15’inde de yönetim kurulumuzu seçtik. Biraz karma bir yönetimimiz oldu ama Adana için hayırlısı olsun. Bizi takdir ettiler. Elimizden geleni yapacağız inşallah.

Bugün de Sayın Başkanı ziyaret ettik. Çok memnun kaldık. Ben 23 yıldır yönetim kurulundayım. Rifat Beyi tanıyorum. Rifat Bey olsun, Erdoğan bey olsun, Arif bey olsun sağ olsunlar çok ilgilendiler. Sorunlarımızı bir dosya halinde izah ettik. Önemli sorunlarımız var. Takip edeceğimizi, gece de olsa arayacağımızı söyledik. Kendisinin de tavsiyeleri oldu. Güzel bir görüşme oldu. Benimle beraber bizim 24 delegemiz var. Kendi adıma, delegelerim adına hep beraber Rifat Beyle beraber olmayı canı gönülden arzuluyoruz inşallah”.


Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA