TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu, Balıkesir Ticaret Borsası’nı ziyaret etti


09.11.2019 / BalıkesirTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Balıkesir Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Ziyarette TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Ülken ve Özer Matlı, TBMM Eski Başkanı Cemil Çiçek, İçişleri Eski Bakanı Abdülkadir Aksu, Sanayi ve Ticaret Eski Bakanı Ali Coşkun, YSK Başkanı Sadi Güven, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile Balıkesir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Erdoğmuş ve meclis üyeleri yer aldı.​

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Balıkesir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Kula ve Balıkesir Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ferhan Şensoy'un annesi için için bir kez daha taziye dileklerini ileten Hisarcıklıoğlu, “Doğum da ölüm de elimizde değil. Sayın Kula’ya camiamıza hizmetlerinden dolayı şükran duyuyoruz. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun” dedi.

-Şensoy'a taziye ziyareti

Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet daha sonra Balıkesir Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ferhan Şensoy'un evine taziye ziyaretinde bulundu.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA