TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Madencilik Meclisi Başkanlık Divanı ve Oda Temsilcileri madencilik sektörünü görüşmek üzere toplandı


26.01.2022 / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Madencilik Meclisi Başkanlık Divanı, Odaların Madencilik Meslek Komiteleri temsilcileri ve kamu kurum/kuruluşlarından katılımcılar madencilik sektörünü görüşmek üzere istişare toplantısı gerçekleştirdi. ​
TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Şaban A. Karamehmetoğlu ve Meclis Başkanı İbrahim Halil Kırşan’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda; orman izinleri, maden ruhsatları, ÇED süreçleri ve sektörü yakından ilgilendiren konular görüşüldü.

Enerji Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü’nden Genel Müdür Danışmanı Mustafa Sever, Tabii Kaynaklar Dairesi Başkanlığı’ndan Daire Başkanı Leman Çetiner, Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü’nden İzin ve İrtifak Daire Başkanı Ahmet Köle ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Endüstriyel Yatırımlar ÇED Dairesi Başkanı Kenan Ocak’ın yer aldığı toplantıda Oda temsilcileri ve Türkiye Madencilik Meclisi Başkanlık Divanı gündemle ilgili istişarelerde bulundu.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA