TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu toplandı


10.01.2022 / AnkaraTOBB Kadın Girişimciler Kurulu Toplantısı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ın katılımları ile TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk başkanlığında çevrim içi olarak gerçekleştirildi.​

2022 yılının ilk toplantısında,  TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Değer Katan Kadın Girişimciler Projesi, İşimiz Temiz Projesi, Geleceği Yazan Kadınlar İklim Fikir Maratonu, Girişimin Kadın Kahramanları Projesi, Kadınların Kooperatifler yolu ile güçlendirilmesi projesi, Sanayide Kadın Projesi ve Woman-Up Projesi konuları hakkında bilgilendirme ve güncel durum değerlendirmesi yapıldı.

 

Toplantıda; Milyon Kadına Mentor Programı hakkında Program Lideri Sibel Esder, Benimle Gelecek Projesi hakkında Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası Genel Sekreteri Dr. H. Serdar ŞARDAN ve Shopsa.com.tr pazaryeri hakkında Demsa Group Kurucu Ortağı Demet Sabancı Çetindoğan yaptığı sunumlar ile katılımcılara bilgi verdi.

 

Önümüzdeki dönem projeleri hakkında görüşlerin alındığı toplantı, 28 Şubat 2022 tarihinde tekrar bir araya gelinmesi planlanarak sona erdi.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA