TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Gıda Sanayi Meclisi, Meclis Başkanlık Seçimi için bir araya geldi


29.11.2021 / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Gıda Sanayi Meclisi, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı başkanlığında Meclis Başkanlık Divanını seçmek ve sektörün güncel konularını istişare etmek üzere video konferans yöntemi ile bir araya geldi.​​

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı yaptığı açılış konuşmasında, Sektör Meclisine yeni dönemde görev almak üzere birçok yeni üyenin katıldığını ifade etti. Matlı ayrıca; sektör sorunlarının ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına ulaştırılarak çözüm sağlamaya çalıştıklarını belirterek bir önceki dönemde Meclis adına önemli çalışmalar yürüten başkanlık divanına emekleri ve çalışmaları için teşekkürlerini iletti.

 

Yapılan Meclis Başkanlık Divanı seçimi sonucunda; Meclis Başkanlığına Türkiye Gıda Sanayi İşverenleri Sendikası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Buzbaş oybirliğiyle yeniden seçilirken Başkan Yardımcılığına ise İreks Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Mehmet Çetin Duruk seçildi.

 

Öte yandan; Türkiye Gıda Sanayi Meclisi, sorunların hızlı çözümü için yeni dönem çalışma yöntemini belirlemek amacıyla en kısa zamanda yeniden bir araya gelme kararı verdi.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA