TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Patent ve Marka Vekilleri Meclisi Başkanlığına Yamankaradeniz seçildi


08.09.2020 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Patent ve Marka Vekilleri Meclisi, Meclisten Sorumlu TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken’in başkanlığında, Meclis Başkanlık Divanını seçmek ve sektörün güncel konularını ele almak üzere video konferans yoluyla bir araya geldi.​

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken yaptığı açılış konuşmasında, Meclislerin TOBB Kanununun 57. Maddesine dayanılarak hazırlanan bir Yönetmeliğe göre çalışmalarını yürüttüğünü, Covid-19 sürecinde TOBB’un sektörel sorunların çözümüne yönelik tüm imkânlarını seferber ettiğini ve bu kapsamda gelen sorunların kamu kurum/kuruluşlarına aktarımı ve takibinin titizlikle yapıldığı bilgisini verdi. Meclisin yeni döneminin hayırlı olması temennisinde de bulunan Ülken, tüm üyelere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Hakan Ülken ayrıca bir önceki dönem Meclis faaliyetleri altında imzası bulunan Meclis Başkanlık Divanına teşekkürlerini iletti.

 

Yapılan seçim sonucunda, Meclis Başkanlığına Destek Patent A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz, Başkan Yardımcılığına ise Marpataş Patent Bürosu Ltd. Şti. Genel Müdürü Yaşar Tozar seçildi.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA