TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Cihat Lokmanoğlu, Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu II. Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı


05.07.2019 / Girne / KKTCTürkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu II. Yönetim Kurulu Toplantısı Girne’de yapıldı. Yönetim Kurulu Toplantısı öncesi bir araya gelen Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu üyeleri, KKTC Su Temin Projesi Tesisi ve Geçitköy Barajı’na bir ziyaret gerçekleştirdi. Üyeler daha sonra Uluslararası Final Üniversitesini ziyaret etti. ​

Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu II. Yönetim Kurulu Toplantısı, Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu Türk Tarafı Eş Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi M. Cihat Lokmanoğlu ile KKTC Tarafı Eş Başkanı Mustafa Genç başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Toplantıda, Oda Forumunun 2019 yılı eylem planı ele alınarak, önümüzdeki dönem faaliyetleri üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu Eş Başkanları ve üyeleri, II. Yönetim Kurulu Toplantısının ardından KKTC Başbakanı Ersin Tatar’ın da iştirakleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

 

Tatar, TOBB ve Kıbrıs Türk Ticaret Odası girişimleriyle kurulan Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu’nun iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilere katkısını vurgulayarak, KKTC’deki öncelikli sektörlere dikkat çekti ve Oda Forumunun çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA