TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

İhracat Destek Ofisleri İkili Görüşme Programı TOBB’da yapıldı


26.04.2019 / AnkaraTicaret Bakanlığı ve İhracat Destek Ofisi personelleri arasındaki iletişimi güçlendirmek ve İhracat Destek Ofislerinin firmalarla ilgili bilgilendirme süreçlerine katkı sağlamak amacıyla, TOBB ve Ticaret Bakanlığı işbirliğinde, Ticaret Bakanlığı'nın ilgili uzmanlarının katılımıyla 26 Nisan 2019 tarihinde TOBB İkiz Kulelerde "İhracat Destek Ofisleri İkili Görüşme Programı" düzenlendi. ​

TOBB Dış Ticaret Müdürü Dr. Ayşe Mehtap Ekinci ve Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Şaşmaz’ın açılış konuşmaları ile başlayan program, Ticaret Bakanlığı Ticareti Geliştirme Uzmanı Asım Çalış tarafından “İhracatçı Firmalar İçin Risk Noktaları Analizi” sunumu ile devam etti. Daha sonra Meltem Dilek tarafından TOBB2B Uluslararası İşbirliği Portalı Tanıtım Sunumu yapılarak ikili görüşmelere geçildi.

 

İhracat Destek Ofisleri İşbirliği Protokolü 13 Kasım 2018 tarihinde, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından imzalanırken, 21 ilde 30 Oda ve 1 Borsa İhracat Destek Ofisi olarak hizmet vermeye başlamıştı.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA