TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Cengiz Delibaş, Uşak’ta İstihdam Seferberliği tanıtım toplantısına katıldı


11.03.2019 / UşakTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Sekreter Yardımcısı Cengiz Delibaş, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) tarafından düzenlenen İstihdam Seferberliği Destekleri tanıtım toplantısına katılarak, İstihdam Seferberliği ile ilgili destek ve teşvikleri anlattı. ​
Program açılış konuşmasını gerçekleştiren UTSO Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir; ‘’Biz iş insanları, Türk ekonomisinin sürdürülebilir büyümesinin ve ülkedeki istihdamın artmasının önemini biliyor ve bu konudaki sorumluluklarımızı her daim gururla taşıyoruz. Ben bu çağrıya Uşaklı işverenlerimizin tüm imkanlarıyla katılacağınıza yürekten inanıyor, yeni istihdam seferberliğinin ve işletmelere sağlanacak teşviklerin, işverenlere, çalışanlara ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

Uşak Valisi Funda Kocabıyık ise “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 21 Ocak’taki, TOBB Türkiye Ekonomi Şurasında iş dünyasına yeni bir istihdam seferberliği çağrısında bulundu. “Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla İstihdam Seferberliği 2019 kampanyası başlatıldı. Buradan tüm iş dünyamıza ve işverenlere de çağrıda bulunuyorum. Türkiye’nin gücüne ve geleceğine güvenin. İstihdam Seferberliği 2019’a katılın, bu tarihi istihdam teşviklerinden faydalanın” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından TOBB Genel Sekreter Yardımcısı Cengiz Delibaş, SGK Uşak İl Müdürü İbrahim Öztürk ve İŞKUR Uşak İl Müdürü İlhan Temel katılımcıların sorularını cevapladı.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA