TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Faik Yavuz, Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’ne katıldı


02.03.2019 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, TOBB İkiz Kulelerde düzenlenen Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’ne katıldı.​

Yavuz konuşmasında Türk iş dünyası için zor günlerden geçerken, üyelerle daha fazla biraraya geldiklerini, sahaya inerek tabanın sıkıntı ve taleplerini en kısa sürede Hükümete aktardıklarını anlattı. Hükümete ilettikleri taleplerin büyük çoğunluğunun da hayata geçirildiğini ve çok sayıda düzenlemeye gidildiğini belirten Faik Yavuz, el birliğiyle zor günlerin aşılacağı mesajını verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başlatılan istihdam kampanyasına da işaret eden Yavuz, geçen senelerde 1,5 milyon ek istihdam sağladıklarını, bu kampanyada da Türk özel sektörü olarak üzerlerine düşeni yapacaklarını bildirdi.


TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, son 10 gün içerinde yaptıkları İstihdam Seferberliği Tanıtım Toplantısı, Sektörel Şura, Akreditasyon Ödül Töreni ve Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü toplantılarına ilişkin de detaylı bilgi sundu.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA