TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Telekomünikasyon Sektör Meclisi toplandı


25.01.2019 / İstanbulTürkiye Telekomünikasyon Sektör Meclisi Toplantısı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan A. Sadıkoğlu ve Rıdvan Uğurlu başkanlığında, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Haberleşme Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Orhan Kemal Ardıç ve Meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.​
Sadıkoğlu TOBB yapılan şura ve konuları hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulundu.
 
Toplantıda Meclis Üyelerine, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Elektronik Haberleşme Daire Başkanı Orhan Kemal Ardıç, Ulusal Genişbant Stratejisi hakkında bilgilendirici bir sunuş yaptı. Meclisin Başkan Yardımcılığını yürüten TÜBİSAD ise derneğin altında faaliyet gösteren Çalışma Komisyonları hakkında sunum gerçekleştirerek, Meclis üyelerinin bu konulardaki olabilecek katkıları konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Meclis Başkanlığını yürüten Rıdvan Uğurlu tarafından, TELKODER adına Sektör Takip Rapor sunumu yapıldı ve üyeler için sektör hakkında faydalı bir sunum gerçekleştirdi.

Toplantı sonunda ise güncel ekonomik gelişmelerin ışığında sektörün beklentileri ve karşılaşabileceği riskler değerlendirildi. 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA