TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

İhracat Destek Ofisi İkili Görüşme Programı Gerçekleştirildi


29.04.2019 / EtkinliklerBilindiği üzere, İhracat Destek Ofisleri İşbirliği Protokolü 13 Kasım 2018 tarihinde, Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar PEKCAN ile Birlik Başkanımız Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU tarafından imzalanmış olup, 21 ilde 30 Oda ve 1 Borsamız İhracat Destek Ofisi olarak hizmet vermeye başlamıştır.​

Ticaret Bakanlığı ve İhracat Destek Ofisi personelleri arasındaki iletişimi güçlendirmek ve İhracat Destek Ofislerinin firmalarla ilgili bilgilendirme süreçlerine katkı sağlamak amacıyla, Birliğimiz ve Ticaret Bakanlığı işbirliğinde, Ticaret Bakanlığı'nın ilgili uzmanlarının katılımıyla 26 Nisan 2019 tarihinde Birliğimizde "İhracat Destek Ofisleri İkili Görüşme Programı" düzenlenmiştir.

 

Program, Birliğimiz Dış Ticaret Müdürü Dr. Ayşe Mehtap EKİNCİ ve Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan ŞAŞMAZ’ın açılış konuşmaları ile başlamıştır. Ardından, Ticaret Bakanlığı Ticareti Geliştirme Uzmanı Asım ÇALIŞ tarafından “İhracatçı Firmalar İçin Risk Noktaları Analizi” sunumu gerçekleştirilmiştir.  Son olarak Meltem Dilek tarafından TOBB2B Uluslararası İşbirliği Portalı Tanıtım Sunumu yapılarak ikili görüşmelere geçilmiştir. 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA