TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

31. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası" 4-10 Mayıs 2017 tarihleri arasında Gaziantep’te düzenlenecektir


14.04.2017 / Genel BilgilendirmeÜlkemizde 1987 yılından bu yana her yıl 4-10 Mayıs tarihleri "İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası" olarak kutlanmakta ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Hafta kapsamında etkinlikler düzenlenmektedir.​
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca bu yıl 31 incisi düzenlenecek olan İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası birçok alandan akademisyenlerin, uzmanların, ulusal ve uluslararası kuruluşların, meslek odaları ve sivil toplum örgütlerinden temsilcilerin katılımı ile "4-7 Mayıs 2017" tarihleri arasında Gaziantep'te Şehitkâmil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir. İSG Haftası kayıtları ücretsiz olup kayıt ile ilgili tüm detaylara http://www.isghaftasi.gov.tr/ adresinden ulaşılabilmektedir. 

Katılım sağlayacak kişilerin kayıt yapmaları zorunlu olup kayıtlar en geç 30 Nisan 2017 tarihine kadar ilgili web sitesinden yapılabilecektir.31. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası toplumun bilinçlendirilmesi açısından iş sağlığı ve güvenliği alanında son gelişmeleri ve iyi uygulama örneklerini görebilmek ve gelişmeleri takip edebilmek adına  önem arz etmektedir. Şehitkâmil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde Hafta ile eş zamanlı olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı düzenlenecektir. Firmanız bünyesinde bulunan üst düzey yönetici, strateji uzmanları, iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimlerinin katılması sizler için yararlı olacaktır.

31. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası Taslak Programı” başlıklı word dosyasına sağ üst köşede yer alan linkten ulaşabilirsiniz. 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA