TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Kamu-Sen’den Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


03.08.2018 / AnkaraTürkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve Yönetim Kurulu üyeleri, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.​

Görüşmede, çalışma hayatı ve gündemdeki konular değerlendirildi.

 

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, nazik ziyaretlerinden ötürü Önder Kahveci ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, “Bundan önceki süreçte olduğu gibi bundan sonrada Türkiye Kamu-Sen ile her zaman birlikte ve ortak akıl içerisinde olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin ülke ekonomisinin kalkınması için ciddi katkılar sunduğunu belirterek, “Ülkemizin önemli sivil toplum kuruluşlarının başında gelen TOBB’un kıymetli başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum. TOBB bünyesinde bulunan odalar ve kuruluşlar Türkiye’nin ekonomisinin bel kemiğidir. Bu anlamda kendilerine büyük sorumluluk düşmektedir.  Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi üyesi bir STK olarak ülkemizin birlik ve bütünlüğünü noktasında TOBB’un sunduğu katkılar da ortadadır. Birçok projede ortak tavır sergileyebilmek ve birlikte hareket edebilme konusunda kendilerine katkımız bundan önce olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA