TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


10.05.2018 / AnkaraIsparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Başdeğirmen, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti. 


Şükrü Başdeğirmen ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Ben ikinci dönem olarak yeniden yönetim kurulu başkanı olarak görev aldım. Bu güzel çalışmayı Sayın Başkanımla paylaşmak istedim. Gelip onun emrinde çalışan odalarız. Bize gelecekteki çalışma hakkındaki bilgilerle alakalı toplantı yaptık. Sayın Başkanımızın görüşleri aldık. Zaten biz onunla birçok şeyde yıllarca işbirliği yaptık. Isparta’ya verdiği birçok destek var. Onlar için teşekkür ettik kendisine. Isparta ile ilgili görüşlerini aldık. Tabi bundan sonra da isteklerimiz var Isparta ile alakalı. Herkesin tabi istekleri var kendi ili için ki ülkemiz gelişsin. Biz ne kadar şehri geliştirirsek ülke gelişir. Bunun da bu şekilde olması gerektiğini söyleyen bir Başkanımız var. Her zaman birlikte rahmet ayrılıkta azap var sözü ile yola çıkarak, hep beraber birlik içinde bir şeyler yapmak için konuları paylaşıp istişare ettik. Çok güzel şeyler söyledi bize. Kendisine teşekkür ediyorum.

 

Biliyorsunuz Pazartesi ve Salı günü yeniden bir genel kurulumuz var. Sayın Başkanımızı orada yeniden görmek istediğimizi ve ondan şevk aldığımızı, daha güzel şeyleri onunla beraber yapabileceğimizi kendisine söyledik. İnşallah dualarımız o yönde. Sayın Başkanımızın tekrar başımızda olması. Önümüzdeki 4 yıl içinde onunla beraber çok daha güzel şeyler yapabilmek için dua ettik ve kendisinden bu görevi yeniden alması için bizim üzerimize düşen ne varsa hazır olduğumuzu anlattık.

 

Arkadaşlarımızda çok mutlu oldu. İlk kez gelen arkadaşlarımız var burada. Buranın bu güzelliğini ve Başkanımızın ve yönetim kurulumuzun ve genel sekreterin misafirperverliğini ve ilgi ve alakalarını gördüler. Biz böyle tek başına sadece Sayın Başkanımız bizi karşılamıyor. Yanında değişik birimlerde olan arkadaşlarımızı tanıtıp, onların yapabileceği işlerden de bahsediyor. Yani arkadaşlarımızla burada hep beraber bu hizmetleri yapıyoruz, varsa isteğiniz bize söyleyin diye bize söz veriyor. Biz bize soruldukça bir şeyleri anlatıyoruz. Kendiliğimizden bir şeyler söyleyemiyoruz isteyemiyoruz. Aldığımız terbiye bunu gerektiriyor. O yüzden kendisine sevgimiz çok fazla. Allah yolunu açık etsin. Bizlerden ayrılmasın. Bizleri sonuna kadar takip etsin. Biz bu yönde kendisine çok teşekkür ediyorum, tüm ekibi ile beraber kendisine”.
Video Yükleniyor...


Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA