TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Kars Ticaret Borsası ile Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


14.04.2018 / AnkaraKars Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Musa Metin Durmuş ve Kars Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu, beraberlerindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, hayırlı olsun dileklerini ileterek, yeni dönem çalışmaları için başarılar diledi. 

 

Ziyaret sonrasında değerlendirmelerde bulunan Kars Ticaret Borsası Başkanı Musa Metin Durmuş, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu ziyarete geldiklerini belirterek, “TOBB Başkanımızın yanındayız. Desteğimiz de sonsuzdur. Projelerimizin hepsini Başkanımıza sunacağız. Birlikte beraber inşallah nice yıllara. Başkanımızın yanındayız. Rifat Beyin yanındayız” dedi.

 

Kars Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu da yeni çalışma döneminde 4 yıllık süreçte Karslı tüccar ve sanayicinin devletle arasındaki bağı iyi bir şekilde sağlayıp daha iyi temsil etmeye çalışacaklarını, sanayinin ve ekonominin büyümesi için ellerinden gelen tüm çabayı sarf etmeyi düşündüklerini söyledi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu ziyarete geldiklerini ifade eden Alibeyoğlu, “Diyaloğumuz iyi geçti. Yaklaşan TOBB seçimlerinde Rifat Bey’in yanında olacağımızı buradan beyan ediyorum. Allah herkesin yardımcısı olsun” şeklinde konuştu.
Video Yükleniyor...

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA