TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

“Aydın Sanayi Odası 5 yıldızlı hizmet veriyor”


12.03.2018 / Aydın



TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Aydın Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, meclis üyeleri ile biraraya geldi.​
Hisarcıklıoğlu burada yaptığı konuşmada, Aydın Sanayi Odası’nın 5 yıldızlı hizmet veren bir oda olduğunu belirterek, “bu uluslararası standartta hizmet veren oda ve borsalar hangi standarttaysa Aydın Sanayi Odamda aynı standartta hizmet veriyor. Bu hizmet anlayışından dolayı yönetim kurulu başkanımızı, yönetim kurulumuzu, meclis başkanımızı ve meclis üyelerimizi, genel sekreterimizi ve tüm çalışan kardeşlerimizi kutlarım. Aydın’a da bu yakışırdı zaten” dedi.
 
Aydın’da kendisini gururlandıran bir tablo olduğuna dikkat çeken Hisarcıklıoğlu, “4 tane kadın meclis üyemiz var. Allah bütün oda ve borsalarımıza da bu şekilde nasip etsin. Meclis başkan yardımcımız bir kadın. Yönetim kurulu başkan yardımcımız bir kadın. Bunlar büyük bir avantaj. Bu anlayıştan dolayı bütün sanayi odası üyelerimizi kutluyorum. İnşallah darısı diğer oda ve borsalarımın başına” ifadelerini kullandı.
 
İyi hizmet için binanın önemli olduğunu belirten TOBB Başkanı, bu binanın Aydın Sanayi Odası’na yakışmadığını, yeni dönemde yeni bina için TOBB olarak ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.
 
Hisarcıklıoğlu, Aydın Sanayi Odası’nın MEYBEM’de çok başarılı olduğunu belirtti.
 
-Söke’ye okul sözü
 
Söke Üniversitesi yerleşkesi için kendilerinden destek istendiğini belirten Hisarcıklıoğlu, TOBB olarak 81 ile 81 okul hedefi koyduklarını ve bunu tamamladıktan sonra yeni dönemde görev alırlarsa Söke’ye bir okul yaptıracakları sözünü verdi.

Aydın Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin de Hisarcıklıoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Aydın Sanayi Odası’nın 10’uncu yılını doldurduğunu anımsatan Şahin, yaptıkları çalışmalar ve faaliyetler ile projeleri hakkında bilgiler verdi. 






Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA