TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu TOBB ETÜ mezunları ile biraraya geldi


18.06.2017 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) Mütevelli Heyet Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin geleceğinin iyi yetişmiş gençlerin elinde olduğunu belirtti.​

Hisarcıklıoğlu, üniversitenin konferans Salonu'ndaki, TOBB ETÜ Mezunlar Derneği'nin bu yıl 6. düzenlenen geleneksel iftar yemeğine katıldı. Burada konuşan Hisarcıklıoğlu, üniversitenin mezunlarının bu tür aktivitelerde bir araya gelmesinin sevindirici olduğunu söyledi.

 

Hisarcıklıoğlu, mezunların üniversitenin adına sahip çıkmasını isteyerek, "Okulumuzun değerine ne kadar sahip çıkarsanız kendinize o kadar yatırım yapmış olursunuz." dedi. Eğitime yapılan yatırımın hiç bir zaman zarar etmeyeceğinin vurgulayan Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin geleceğinin iyi yetişmiş gençlerin elinde olduğunu aktardı.

Konuşmasının ardından Hisarcıklıoğlu, TOBB Mezunlar Derneği Başkanı Tolga Burak Terzi ve mezunlar ile fotoğraf çektirdi.

 

TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz ise TOBB ETÜ’nün çok önemli ve kaliteli bir eğitim verdiğini anlatırken, “Burası çok büyük bir aile. Sizden ricam TOBB ETÜ rozetini yakanızdan düşürmeyin” dedi.

 

TOBB ETÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Şahin, mezun olmanın bir mensubiyet ilişkisi kurmayı ve buna sahip çıkmayı gerektirdiğini  belirterek, mezunlar ile dernek arasında ki ilişkinin artmasını temenni ettiklerini kaydetti.

 

TOBB ETÜ Mezunlar Derneği Başkanı Tolga Burak Terzi de konuşmasında derneğin çalışmalarına ilişkin bilgi verdi.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA