TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Sungurlu Heyeti’nden Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


28.04.2014 / AnkaraTOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Sungurlu Belediye Başkanı Abdülkadir Şahiner, Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Alaittin Akel ve beraberindeki heyeti kabul ederek görüş alışverişinde bulundu. Hisarcıklıoğlu Şahiner ve Akel’e seçimlerden başarıyla çıkmalarından dolayı hayırlı olsun dileğinde bulunarak tebrik etti.​

Abdülkadir Şahiner ile yıllarca birlikte çalıştıklarını hatırlatan Hisarcıklıoğlu “İnşallah Belediye Başkanı olarak önümüzdeki dönemde Sungurlu’ya çok önemli hizmetler vereceğine inanıyoruz. Sayın Şahiner’in seçilmesi oda camiamız açısından da bir gururdur” diye konuştu.

 

Demokrasiyi yaşayan bir kurum olarak, seçilmişlere yardım etmek ve destek olmak zorunda olduklarını ifade eden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, oda camiasının içinden çıkan bir başkana sahip çıkmalarının önemini vurguladı.

 

Birlikte rahmet ve bereket, ayrılıkta azap olduğunu anlatan Hisarcıklıoğlu, “Ortak akıl ve istişare bu işin ana noktası. Allah hepimize ayrı ayrı akıl vermiş. İşin zenginliği farklı düşünmemizde” dedi.

Hisarcıklıoğlu Sungurlu TSO Başkanı Alaittin Akel’e de görevinde başarılar dilerken, aldığı bayrağı daha ileriye başarıyla taşıyacağından emin olduğunu söyledi.

 

Akel ve Sungurlu Belediye Başkanı Abdülkadir Şahiner, Hisarcıklıoğlu’na desteği için teşekkür ederken, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptılar.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA