TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

“Arzumuz 1 milyon 500 bin üyenin tamamının beş yıldızlı hizmet alması”


24.03.2014 / AnkaraTOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, geliştirme ziyaretleri başlayan 10. Akreditasyon Dönemindeki 40 oda/borsaya başarı diledi.​

Akreditasyon sürecinin aşamalarına değinen Hisarcıklıoğlu, “Önce eğitimler, şimdi geliştirme ziyaretleri, sonra tekrar eğitimler ve nihayet denetleme ziyaretleri yapılacak” dedi.

 

Oda / borsa başkanlarının ve yönetimlerinin Akreditasyon çalışmalarına destek vermelerini isteyen TOBB Başkanı, “Eğer önceki dönemlerde olduğu gibi 10. Dönemde de fire vermezsek, Akredite oda / borsa sayımız 192 olacak. Hedefimiz 365 oda / borsanın bu seçim döneminde Akredite olacak seviyeye gelmesi. Arzumuz 1 milyon 500 bin üyenin tamamının beş yıldızlı hizmet alması” şeklinde konuştu.

 

Başvurusu kabul edilen 10. Dönem Oda ve Borsaların Akreditasyon süreci, 14 Ocak 2014 tarihinde düzenlenen 9. Dönem Akreditasyon Sertifika Töreni sonrasında yapılan “ilk seminer” ile başladı ve sırasıyla Akreditasyon Sistemi Temel Eğitimi ve Temel Kalite ve Dokümantasyon Eğitimi ile devam etti.

 

24 Mart – 16 Mayıs 2014 tarihleri arasında yapılması planlanan geliştirme ziyaretlerine, Denetleme Kuruluşu uzmanları ile TOBB gözlemci personeli katılacak. Geliştirme ziyaretlerinin ardından eğitimlere Süreç Yönetimi Eğitimi, İç Tetkik Eğitimi ve Denetim Öncesi Bilgilendirme Eğitimi ile devam edilecek. Denetimler ise Kasım ayında yapılacak.

 

-10. Akreditasyon Dönemi Oda ve Borsalar

 

Aksaray TB, Aksaray TSO, Amasya TSO, Antakya TB, Balıkesir TB, Bergama TO, Beypazarı TO, Ceyhan TB, Çankırı TSO, Çerkezköy TSO, Elazığ TB, Hayrabolu TB, Iğdır TSO, İstanbul TB, Karadeniz Ereğli TSO, Kastamonu TSO, Kırıkkale TB, Kırklareli TSO, Kırşehir TB, Kırşehir TSO, Körfez TO, Kumluca TSO, Lüleburgaz TSO, Mardin TSO, Marmaris TO, Mersin TB, Nizip TB, Osmaniye TSO, Samsun TB, Siverek TSO, Soma TSO, Susurluk TB, Şanlıurfa TB, Tarsus TSO, Tekirdağ TSO, Tokat TB, Turhal TSO, Uzunköprü TB, Uzunköprü TSO, Zile TSO.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA