TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu Trabzonspor’un Avrupa’daki başarısını kutladı


14.12.2013 / AnkaraTOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Avrupa UEFA Ligi’nde grubunu lider tamamlayarak bir üst tura yükselen Trabzonspor Futbol Takımı’nı tebrik etti. Hisarcıklıoğlu mesajında, çalışmanın, emeğin ve inancın neticesinde Avrupa’da yoluna emin adımlarla ilerleyen Trabzonspor’un geçmişindeki başarı hikâyelerine devam ettiğini söyledi.​

Hisarcıklıoğlu şu ifadeleri kullandı:

 

“Bordo mavili ekibimiz yine hepimizin gururu oldu. Avrupa UEFA Ligi J Grubu’nu yenilgisiz lider olarak tamamlayan Trabzonspor, inatçı karakterini çok çalışma, disiplin ve azimle birleştirince başarıya ulaştı. İnanıyorum ki bu başarı burada kalmayacak ve Avrupa’da yoluna emin adımlarla yürümeye devam edecek.

 

Trabzonspor için de bütün kulüplerimiz için de nihai hedef katıldıkları her turnuvada zirveye ulaşmaktır. Bizim bunu başarabilecek gücümüz de vizyonumuz da mevcut. Yeter ki hedeflerimizi büyük tutalım ve çalışmaya tüm gücümüzle devam edelim.

 

Türk iş dünyası adına, başta Sayın Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, yöneticiler, futbolcular ve teknik kadro olmak üzere bütün Trabzonspor camiasını can-ı gönülden tebrik ediyorum.”

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA